Hotel Wyspiański jest idealnie ulokowany, jeśli chcesz trafić z niego do najważniejszych miejsc w Krakowie w niedługim czasie. Niedaleko jest Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Nieco dłużej zajmuje dojście do Kazimierza, jednak można się tam dostać na piechotę w zaledwie 20 minut. Ta dzielnica to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Z zewnątrz Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budynki z mrocznej epoki socjalizmu, jednak w środku został pięknie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Posiada cztery piętra oraz ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są najwyższej klasy, oferują telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach można znaleźć także kawę i herbatę, oraz czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać także osoby niepełnosprawne. Hotel posiada windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, by dało się w nich sprawnie manewrować wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański?
W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym punkcie miasta, można znaleźć także zabawę i dobre jedzenie. Mieści w sobie ekskluzywne kasyno oraz oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu znajduje się bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski).
Hotel posiada wystarczająco dużo miejsca, by można było tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i ogromny wybór alkoholi świata. Latem może się tu pomieścić jeszcze więcej osób, gdyż otwieramy wtedy nasz ogródek. Często spotykają się tutaj zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi.
W hotelu często odbywają się konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno doskonałe położenie tego miejsca, jak i kompleksowa obsługa, zapewniana przez hotel. Udostępniamy także urządzenia, które są potrzebne do prowadzenia szkoleń – głośniki, flipchart oraz internet wi-fi. Bardzo łatwe jest zorganizowanie tutaj konferencji na wiele osób, gdyż można pomieścić wszystkich gości w jednym hotelu. Sale są bardzo duże, a część z nich można połączyć ze sobą, co sprawi, że miejsca będzie jeszcze więcej. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków.